Про економіку

Українсько-азербайджанська робоча група підтримала пропозиції Львівської ОДА щодо співпраці в галузі туризму

Днями відбулося онлайн-засідання українсько-азербайджанської робочої групи щодо співробітництва у сфері туризму. Участь у ньому взяло і профільне управління Львівської облдержадміністрації.

Головувала на засіданні Лариса Петасюк, заступник міністра культури та інформаційної політики, а делегацію з іншого боку презентував Фуад Нагієв, голова державного агентства з розвитку туризму Азербайджану.

На засіданні присутні розглянули можливості співробітництва із врахуванням наслідків COVID-19, потенціал розвитку співпраці в напрямку оздоровчого туризму та організацію першого азербайджансько-українського туристичного форуму в місті Баку.

Конструктивні пропозиції щодо поглиблення співпраці з Азербайджаном надало управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації. А робоча група їх затвердила. Йдеться про таке:

  •  відновлення прямого авіасполучення за маршрутом «Львів – Баку», яке вже було з кінця 2019 року до квітня 2020. Загалом здійснено 110 рейсів,
  •  співпраця туристичних компаній Азербайджану з оздоровницями Львівщини, насамперед, Трускавцем, Моршином і Східницею,
  •  перехресна промоція туристичних продуктів (промоційні тури, обмін фото- і відеопродукцією),
  •  організація двосторонніх бізнес-візитів, зустрічей із представниками туристичного бізнесу, асоціацій та органів влади,
  •  розгляд питання щодо погодження в’їзду туристів (на час карантину) для оздоровлення, лікування чи реабілітації, напрацювання правил в’їзду й перебування в обох державах.

“Азербайджанські туристи для України, й зокрема Львівщини, дуже важливі. Найперше йдеться про оздоровниці, Трускавець та Моршин. Там громадяни цієї держави є одними з найчастіших іноземних гостей. А відколи перестав функціонувати прямий авіарейс, азербайджанці під час карантину задля того, щоб дістатися в Трускавець, готові навіть через Туреччину їхати. Хоча б цей приклад свідчить про важливість оздоровчого туризму Львівщини і потребу поліпшення транспортного сполучення”,  – пояснив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

До слова, управління туризму та курортів має тривалу співпрацю з Азербайджаном – 2019 року презентувало в Баку пропозиції Львівщини для туристичних компаній Азербайджану на міжнародній виставці «Туризм і Подорожі» AITF2019.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.