Про економіку

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» покращить можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки

З метою промоції регіону та допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки Служба експортера Львівської обласної державної адміністрації виступила з ініціативою розширення каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» покращить можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки, оскільки буде поширюватися через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентуватися на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках.

Для того, щоб включили Ваше підприємство включили в каталог «Експортний потенціал Львівщини», необхідно  надати інформацію про профіль підприємства згідно форми (Додаток – українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Про рішення щодо можливості представлення продукції підприємства в каталозі, просимо повідомити департамент економічної політики облдержадміністрації на e-mail: loda.export@gmail.com до 25.12.2020 року.

Підприємства, які не подадуть вчасно інформацію з технічних причин не зможуть бути включені до каталогу.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у відділ розвитку торгівлі і підприємництва управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13.

Перший заступник     Віталій Денега

 

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.