Про економіку

З бюджету розвитку обласного бюджету Львівщини на завершення двох об’єктів Сокальського району виділено 7,5млн.грн

30 січня, на сесії обласної ради затвердили розподіл об’єктів, що фінансуються цьогоріч з бюджету розвитку обласного бюджету.

Ресурс обласного бюджету розвитку у 2018 році складає 174 млн грн, в тому числі 51,8 млн грн буде скеровано на співфінансування 15 проектів державного фонду регіонального розвитку.

З бюджету розвитку обласного бюджету Львівщини на завершення двох об’єктів Сокальського району виділено 7 з половиною мільйонів гривень” – зазначив депутат Львівської обласної ради Сергій Касян.

За його словами, по програмі Капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на завершення будівництва критого басейну, 4 ванних кімнат, з прохідною галереєю для Санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей, хворих на сколіоз в місті Сокаль – передбачено 6,5 млн.грн. Крім того, 1 млн грн. виділено на будівництво дитячого садка-ясел на 90 місць в селі Сілець.

“Кошти на добудову досить важливі, оскільки за їх рахунок вже цього року вдасться завершити будівництво і критого басейну в школі-інтернат у Сокалі, і садочка в Сільці.” – додав Сергій Касян.

З бюджету розвитку обласного бюджету Львівщини на завершення двох об’єктів Сокальського району виділено 7,5млн.грн

Нагадаємо, що у 2018 році вперше було змінено підходи до формування джерел фінансування обласного бюджету розвитку. Так, 110 млн грн буде направлено на фінансування капітальних видатків обласних установ охорони здоров’я (50 млн грн), освіти (25 млн грн), культури (20 млн грн). соціального захисту (10 млн грн), спорту (5 млн грн) за рахунок оптимізації їх діяльності та зменшення їх споживчих витрат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.