Головна / Про економіку / З обласного бюджету Сокальщина отримає більш як 7 млн.грн

З обласного бюджету Сокальщина отримає більш як 7 млн.грн

З бюджету розвитку обласного бюджету Львівщини на завершення двох об’єктів Сокальського району виділено 7 з половиною мільйонів гривень. Про це радіо «Сокаль» повідомив депутат Львівської обласної ради Сергій Касян. За його словами, по програмі капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на завершення будівництва критого басейну, 4 ванних кімнат, з прохідною галереєю для Санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей, хворих на сколіоз в місті Сокаль – 6 з половиною мільйонів гривень.

Крім того, 1 млн грн. виділено на будівництво дитячого садка-ясел на 90 місць в селі Сілець. Ці гроші з обласного бюджету розвитку виділяються як співфінансування до розподілених коштів з державного фонду регіонального розвитку. На садочок для добудови держава виділяє 3 млн грн., плюс ще частину – це близько півтора мільйона гривень – передбачає бюджет Сілецької сільської ради.

Як зазначив в телефонній розмові з кореспондентом радіо «Сокаль» депутат обласної ради Сергій Касян, кошти на добудову досить важливі, оскільки за їх рахунок вже цього року вдасться завершити будівництво і критого басейну в школі-інтернат у Сокалі, і садочка в Сільці.

Крім того, депутат повідомив, що на комісіях Львівської облради з екології та бюджетної були виділені кошти з екологічного фонду області для потреб Сокальського району. Так, за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища в 2018 році буде виділено 1 млн 200 тисяч грн. на першочергові заходи з технічного переоснащення сміттєзвалища в Сокалі, а також 700 тисяч грн. на будівництво каналізаційної системи в селі Острів. При тому, що на ці заходи також будуть виділятися кошти з місцевих бюджетів. Зокрема, Сокальська міська рада на це має передбачити 300 тисяч, а Острівська сільрада –більш як 200 тисяч гривень.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!