Головна / Про економіку / З початку року платники податків Львівщини сплатили до місцевих скарбниць понад 157 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

З початку року платники податків Львівщини сплатили до місцевих скарбниць понад 157 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

Як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області у серпні 2020 року при запланованих надходженнях з податку на нерухоме майно в сумі 3,1 млн. грн., до місцевих бюджетів Львівщини надійшло 4,3 млн. гривень.

Це на 40,1 відс. більше від запланованого. У порівнянні з серпнем 2019 року надходження збільшились на 1,6 млн. грн. (у серпні 2019 року –  2,7 млн. гривень).

Протягом січня-серпня 2020 року при запланованих надходженнях з податку на нерухоме майно в сумі 132,8 млн. грн. до місцевих скарбниць від платників податків – юридичних осіб Львівщини надійшло 157,1 млн. грн., що на 18,3 відс. більше від запланованого.

Порівнюючи з січнем-серпнем 2019 року надходження з податку на нерухоме майно збільшилися на 6,1 млн. грн. (у січні-серпні 2019 року – 151,0 млн. гривень).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!