Головна / Про економіку / За десять місяців роботи

За десять місяців роботи

До Зведених бюджетів Сокальщини та Радехівщини надійшло…

Сокальські та радехівські платники перерахували до Зведеного бюджету Сокальського та Радехівського районів 325,3 млн. грн. податків та зборів, що на 45,5 млн. грн., або на 16,2 відсотків більше, як планувалося. Приріст надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 127,6 млн. грн., або 64,5 відсотка.

Державний бюджет отримав

Платники, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, включаючи Радехівське відділення Сокальської ОДПІ, спрямували до Державного бюджету 151,7 млн. грн. податків та зборів. Це на 15,7 відсотка, або на 20,6 млн. грн. більше прогнозних показників. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 107,3 млн. грн., або у 3,4 рази.

Поповнили місцеві бюджети 

Сокальські та радехівські платники перерахували до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів 173,6 млн. грн., що на 24,8 млн. грн., або на 16,7 відсотка більше планових призначень. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 13,2 відсотка, або 20,3 млн. грн.

Зокрема, надходження до місцевих бюджетів у жовтні поточного року склали 18,9 млн. грн., що 2,1 млн. грн., або ж на 12,5% більше прогнозних показників.

Надходження податку на доходи фізичних осіб 

Платники Сокальського та Радехівського районів перерахували в бюджет 155,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 17,1%, або на 22,7 млн. грн. більше, як очікувалось. Цьогорічні надходження з податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 28,4%, або майже на 34,4 млн. грн.

У жовтні до бюджету надійшло 17 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 8,1 відсотка, або на 1,3 млн. грн. більше запланованого. 

Податок на прибуток

Платники податку на прибуток, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, включаючи Радехівське відділення Сокальської ОДПІ, перерахували в бюджет 42,3 млн. грн. податку на прибуток, що у півтора рази, або на 15,1 млн. грн. більше планових призначень. 
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження з податку на прибуток збільшились у 2,5 рази, або на 25,6 млн. грн. 

Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 

Платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області та у Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ, перерахували до бюджетів Сокальщини та Радехівщини 6 млн. грн. рентної плати, що на 2,6 млн. грн., або на 77,2% більше очікуваних показників. Приріст цьогорічних надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 2,3 млн. грн., або 64,4 відсотка.

Фактичні надходження жовтня з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів склали 339,2 тис. грн., що більш як удвічі перевищили планові призначення.

Плата рентної плати за користування надрами 

Платниками рентної плати за користування надрами Сокальщини та Радехівщини при прогнозі 4,5 млн. грн. перераховано в бюджет 5,6 млн. грн. рентної плати, що складає 124% планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 1,5 млн. грн., або на 36,4 відсотка.

Зокрема, надходження рентної плати за користування надрами жовтня місяця склали 286,6 тис. грн., що на 126,6 тис. грн., або на 79,1 відсотка більше, як було заплановано.

Землекористувачі та землевласники сплатили до місцевих бюджетів 

Юридичні та фізичні особи, які мають у користуванні або у власності на території Сокальського та Радехівського районів земельні ділянки, при прогнозних показниках 10,4 млн. грн., фактично сплатили до місцевих бюджетів 15 млн. гривень земельного податку. Зокрема, надходження від юридичних осіб склали 12,1 млн. грн. та 2,9 млн. грн. – від фізичних осіб. 

Приріст цьогорічних надходження земельного податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 55%, або 5,3 млн. грн.
Протягом жовтня до місцевих бюджетів обидвох районів надійшло 1,4 млн. грн. земельного податку, що більш як на півмільйона гривень, або на 63 відсотка перевищує очікувані надходження. 

Бізнесмени сплатили до бюджету…

Суб’єкти господарювання, які придбали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, перерахували до бюджету 1,16 мільйона гривень. Це майже на третину, або на 275,2 тис. грн. більше, ніж планувалось. Приріст надходжень з плати за ліцензії у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 22,1 відсотка, або 209,6 тис. гривень. 

У жовтні при очікуваних надходженнях 103 тис. грн. до бюджету фактично надійшло 115,1 тис. грн. плати за ліцензії.

…І власники нерухомості

Юридичні особи та громадяни – власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, а саме – житлової та нежитлової нерухомості, перерахували до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів 738,2 тис. грн. податку, що складає 108,3% прогнозних надходжень. 

Зокрема, у жовтні при плані 138,9 тис. грн. бюджет отримав 152,7 тис. грн. податку на нерухомість. 

Єдиний податок

Суб’єкти малого підприємництва – юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, включаючи Радехівське відділення, за 10 місяців цього року перерахували в бюджет 12,6 млн. грн. єдиного податку. Це майже на 239 відсотків, або на 2,4 млн. грн. більше планових призначень. Зокрема, надходження від юридичних осіб склали 1,3 млн. грн. та 11,3 млн. грн. – від фізичних осіб – підприємців. 

Надходження єдиного податку жовтня склали 1,6 млн. грн., що на 601,5 тис. грн., або на 61,1 відсотків більше запланованого.

Від сільськогосподарських товаровиробників

Від сільськогосподарських товаровиробників Сокальщини та Радехівщини, які обрали четверту групу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, в бюджет надійшло 5,1 млн. грн. єдиного податку, що на 8,2 відсотка або на 386,5 тис. грн. більше планових призначень.

Зокрема, у жовтні надходження склали 1,3 млн. гривень. Це на 36,5 відсотка, або на 342,6 тис. грн. більше, як очікувалось. 

Власники престижних автомобілів спрямували в бюджет 

Юридичні особи, котрі володіють легковими автомобілями з об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см та термін використання яких не перевищив 5 років, за десять місяців поточного року перерахували до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів 264,6 тис. грн. транспортного податку. Це на 39,4%, або на 74,7 тис. грн. більше, як було заплановано. Надходження транспортного податку у жовтні склали 31,3 тис. грн., що майже учетверо більше прогнозних показників.

Суб’єкти господарювання на підтримку українського війська

Податкові агенти Сокальщини та Радехівщини утримали з доходів громадян та перерахували до бюджету 16,9 млн. грн. військового збору, що на 3,8 млн. грн., або на 28,9 відсотка більше, як планувалося. Ці кошти будуть спрямовані на підвищення обороноздатності нашої держави.

Зокрема, у жовтні при плані 1,8 млн. грн. до бюджету надійшло 1,9 млн. грн. військового збору, що складає 105,8% прогнозних показників

Михайло ШАЙНЕР, в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління  ДФС у Львівській області.
            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!