Про економіку

За кошти ДФРР на у 2021 році на Яворівщині передбачено реалізувати три проєкти

У 2021 році на території Яворівщини передбачено реалізація трьох проєктів за кошти Державного фонду реконструкції та розвитку

  • Реконструкція з надбудовою Прилбичівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Митрополита А.Шептицького по вул. А.Шептицького, 67 в с. Прилбичі Яворівського району Львівської області.

Дасть змогу здобувати якісну освіту та навчатися в комфортних умовах 382 учням шкільного віку. Також дозволить збільшити потужність навчального закладу, оскільки у школі навчається у 1,53 раза більше учнів. Дасть змогу перейти на однозмінне навчання. На території Прилбичівської сільської ради проживає 2363 тис. мешканців. Вигодою від реалізації проекту буде створення комфортних умов навчання для 382 учнів Прилбичівської ЗОШ І-ІІІ ст.ім Митрополита А.Шептицького. Для реалізації проекту необхідно 11 106,433 грн в тому числі 6 000.000грн. з державного бюджету та співфінансування 5 106, 433 грн з місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість проекту 11106,433 тис., грн в тому числі: – з ДФРР 6000,00 тис.грн; – з місцевого – 5106,433 тис.грн;

  • Капітальний ремонт трибун для глядачів на стадіоні ім. Є Смука по вул. Львівській, 32 у м. Яворів Львівської області Актуальність проекту полягає в створенні належних умов для духовного, інтелектуального, спортивного розвитку та творчої самореалізації молоді, що є одним з основних завдань влади та даного проєкту.

Однією із найбільш актуальних проблем – є збереження та покращення що існує матеріально-технічної бази стадіону, що сприятиме залученню активної молоді та населення міста в цілому до фізичного виховання і масового спорту, як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров’я, ведення здорового способу життя, подовження його тривалості. Капітальний ремонт трибун для глядачів та бігової доріжки дозволить створити потужну спортивну базу для проведення міських, районних та обласних змагань та забезпечити умови для тренувань і занять спортом всіх охочих жителів м. Яворів, Львівської області. Загальна кошторисна вартість проєкт 11380.676 тис., грн в тому числі: – з ДФРР 7000,00 тис.грн; – з місцевого – 4380,676 тис.грн;

  • Каналізування м. Судова Вишня, Мостиського району Львівської області. Будівництво каналізаційних систем та очисних споруд продуктивністю 500м3/добу у м. Судова Вишня, Мостиського району Львівської області.

Зараз існує надзвичайно велика проблема у нестачі локальних очисних споруд та відсутності комплексної каналізаційної мережі.

Центральна частина міста, як і здебільшого периферія, належати до територій із щільною забудовою і багатоповерховими житловими будинками. Будівлі, розміщені на цій території не мають централізованого водопостачання, каналізація забезпечується вигрібними ямами, розташованими у дворах будинків. У 2019 році було проведено реконструкцію що існує очисних споруд продуктивністю 100м3/добу в одній із частин міста. Це дозволило охопити 20 % жителів міста, а інша частина населення, це близько 6 500 осіб, не забезпечена такими комунальними послугами.

Тому виникла потреба в будівництві каналізаційних систем та очисних споруд продуктивністю 500м3/добу, які б допомогли зменшити екологічне навантаження на річку Вишня коштом ліквідації попадання в річку побутових стоків та покращити якість надання комунальних послуг у місті.

Оскільки дальше за течією м.Мостиська проводить забір та очищування води для потреб жителів свого міста з річки Вишня, то ця водна артерія потребує додаткових заходів та засобів для очищування води. Реалізація цього проєкту суттєво знизить забруднення навколишнього середовища та покращить санітарно-екологічний стан річок Вишня, Сян, басейну Балтійського моря. Загальна кошторисна вартість проєкт 16419,563 тис., грн в тому числі: – з ДФРР 12000,00 тис.грн; – з місцевого – 4419,563 тис.грн;

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.