Головна / Про економіку / За перший квартал поточного року в районі зареєструвалось 30 фізичних осіб-підприємців

За перший квартал поточного року в районі зареєструвалось 30 фізичних осіб-підприємців

За перший квартал поточного року в районі зареєструвалось 30 фізичних осіб-підприємців та п’ять – юридичних, здійснено зміну відомостей щодо 108 юридичних та 114 фізичних осіб-підприємців.

Зокрема, за звітний період взято на облік в районі приватне підприємство «БізнесСВ», що знаходиться у Сокалі по вул. Яворницького, 105, основним видом діяльності якого є оптова торгівля відходами та брухтом.

В селі Сілець зареєстровано шляхом виділу на підставі наказу Мінвуглепрому державне підприємство «Шахта «Візейська», яке очолює А. Титюк.

На території району започаткували свою діяльність: громадська організація «Дитячо-юнацький клуб «Сокаль-Турбо» під керівництвом В. Денеки, громадську організацію «Футбольно-спортивний клуб «Куличків» легалізовано в с. Куличків і головою обрано Р. Тишика. 

З метою залучення інвестицій, сприяння економіко-соціального розвитку території на теренах Савчинської сільської ради задекларовано створення громадської організації «Савчинсько-Гутянська перспектива», яку очолює Р. Корнага. Згідно з регламентом передачі Міністерством юстиції та його територіальними органами державним реєстраторам даних про юридичних осіб в районі зареєстровано первинну профспілкову організацію працівників управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області. 

Водночас за І квартал 2015-ого припинили свою діяльність дві юридичні особи. Також скасувало підприємницьку діяльність 198 фізичних осіб-підприємців.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!