Про економіку

За минулий місяць зафіксовано зниження товарообігу у Львівської області

Про це повідомив директор депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський.

За його словами, у структурі обороту роздрібної торгівлі половину обсягів становив оборот торгової мережі підприємств, що є юридичними особами. Близько 21 % – обіг фізичних осіб-підприємців, які мають мережу поза ринками. Частка продажу товарів на ринках становила 29,5%.

«Зниження обсягу товарообігу відбулось за рахунок зменшення реалізації різних продовольчих товарів. Мова йде про м’ясо, птицю, консерви, кондитерські вироби, безалкогольні та тютюнові вироби», – розповів Василь Лозинський.

Він додав, що серед непродовольчих товарів в області менше реалізовано товарів парфумерно-косметичних, аудіо- та відео обладнання, автомобілів та автотоварів, а також бензину моторного та дизельного пального.

Зі слів Василя Лозинського, обіг роздрібної торгівлі у січні 2015 року становив 3433,4 млн.грн. і зменшився проти аналогічного періоду минулого року за порівнянними цінами на 15%.

Як додає прес-служба облдержадміністрації, загальний товарообіг по Україні за січень зменшився на 22,6%.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.