Головна / Про економіку / За три роки майже півтори сотні учасників АТО та членів їх сімей придбали житло на Львівщині

За три роки майже півтори сотні учасників АТО та членів їх сімей придбали житло на Львівщині

З державного бюджету за 2017-2019 роки 147 осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих, учасників АТО з числа ВПО придбали житло. З метою забезпечення додаткового соціального захисту для учасників АТО та членів їх родин діє Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки.

Про це 12 березня, йшлося під час звіту директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталії Кузяк.

Щороку з державного бюджету проводиться виплата для ветеранів війни, зокрема в 2017 році 93378 осіб отримали в загальній сумі 84,3 млн грн, у 2018 році 88315 ос – 86,8 млн грн, у 2019 році 81770 ос. – 87,1 млн. грн.

Реалізовується державна програма щодо підтримки сімей ВПО в частині оплати вартості ЖКП. За 3 роки на зазначені виплати скеровано 110,6 млн. грн.

“Починаючи з 2018 року, з обласного бюджету учасники АТО з числа ВПО отримують матеріальні допомоги (за 2 роки – 275 виплат), дану категорію включено в програму по співфінансуванню по закупівлі житла. Створено Telegram-канал «Інформпортал АТО Львівщини». Канал забезпечує інформування учасників АТО про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів”, – розповіла Наталія Кузяк.

У 2019 році щомісячно реалізовувався проєкт «День народження Героя АТО». Проєкт приурочений вшануванню пам’яті загиблих та померлих військовослужбовців – учасників АТО/ООС Львівщини , а також тих, які померли після повернення з зони АТО/ООС.

За три роки майже півтори сотні учасників АТО та членів їх сімей придбали житло

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!