Головна / Про економіку / Запрошуємо репетиторів до декларування доходів

Запрошуємо репетиторів до декларування доходів

„Вчителі та викладачі, які минулого року надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності, зобов’язані зареєструватися, а також включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до податкового органу за місцем своєї податкової адреси декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік. Зробити це слід до 3 травня 2017 року включно – повідомила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Наталія Жолудєва на зустрічі з освітянами району .

Доходи від надання репетиторських послуг оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором 1,5%.

До репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Подати декларацію про майновий стан і доходи можна як у паперовому вигляді, так і засобами сучасних інформаційних технологій.

„Сплата податків є питанням не тільки престижності та честі, а й утримання територіальних громад – оскільки наповнює місцеві бюджети. І, щоб долучитися до когорти цивілізованих держав, необхідно добровільно декларувати свої доходи, адже це загальноприйнята практика у всьому світі, яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави”- наголосила начальник  Наталія Жолудєва.

Додаткову інформацію щодо заповнення податкових декларацій та іншу інформацію можна отримати за телефонами (03257) 7-28-56, 7-21-51 або в Центрі обслуговування платників  Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!