Про економіку

Підприємства Сокальщини реалізували промислової продукції на 63,7% більше минулого року

29 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів засідання Колегії РДА. На порядку денному були наступні питання: про підсумки роботи територіально-господарського комплексу та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за перше півріччя 2018 року; про виконання бюджету Сокальського району за перше півріччя 2018 року, про захист прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; про стан готовності закладів загальної середньої освіти району до нового навчального року; про звернення громадян, які надійшли до Сокальської райдержадміністрації за перше півріччя 2018 року.

По першому питанню доповідали начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Наталія Лагода та начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури РДА Степан Шевчук. Вони зазначили, що частка району в загальнообласному обсязі промислової продукції складає близько 4,3%.

За результатами роботи промислові підприємства району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 1997,1 млн. грн, що на 63,7% більше відповідного періоду торік (за січень-червень 2017 року – 1271,7 млн. грн.).

За підсумками січня – червня 2018 року агроформуваннями району вироблено валової сільськогосподарської продукції на 410 млн. грн.

Відповідно до обласної Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2018 рік райдержадміністрацією подано і пропозиції щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення ремонту автомобільних доріг загального користування Сокальського району в сумі – 80,0 млн. грн.

Однак, виділено лише 11,0 млн. грн., з них на дорогу О141604 Червоноград – Перетоки – 6,0 млн. грн., на дорогу 1602 Сокаль – Стоянів – 0,8млн. грн., С141630 Борятин – Добрячин – 0,4 млн. грн., С141613 Стаївка – Пристань – 2,7 млн. грн., С141604 Комарів – Переспа – 1,1 млн. грн.

Додатково на проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування виділено кошти з районного бюджету згідно Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки» в сумі 13,9 млн. грн.

Окрім даних коштів на проведення ремонтних робіт у 2018 році було залучено кошти з державного бюджету на експлуатаційне утримання – 4 000,0 тис. грн.

Крім того, розпочаті роботи з поточного-середнього ремонту підрядною організацією ТОВ «Автомагістраль – Південь» на автодорозі О 141602 Сокаль – Стоянів за кошти державного, обласного, районного та місцевих бюджетів. Роботи завершено на території Сокальської міської ради і проводяться на відрізку дороги по с.Тартаків.

За підсумками розгляду даного питання Колегія прийняла відповідне рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.