Головна / Про економіку / Засідання НКРЕКП схвалило план розвитку систем розподілу на 2020-2024 роки ПрАТ «Львівобленерго»

Засідання НКРЕКП схвалило план розвитку систем розподілу на 2020-2024 роки ПрАТ «Львівобленерго»

11 лютого, у формі відкритого слухання, відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на якому схвалили план розвитку систем розподілу на 2020-2024 роки ПрАТ «Львівобленерго». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

План розвитку електричних мереж системи розподілу ПрАТ «Львівобленерго» на 2020-2024 роки спрямований на забезпечення прозорості при виконанні реконструкції та будівництві об’єктів електричних мереж системи розподілу, формування цілісного й актуального уявлення про розвиток енергетичної системи ПрАТ «Львівобленерго» в цілому, а також спрямований на подальше підвищення надійності передачі і постачання якісної електричної енергії споживачам.

Загальна орієнтовна сума коштів плану розвитку електричних мереж системи розподілу ПрАТ «Львівобленерго» на 2020-2024 роки становитиме приблизно 2,6 млрд грн.

Зазначимо, що схвалений план розвитку у майбутньому має зменшити кількість знеструмлень внаслідок несприятливих погодних умов.

Додатково інформуємо, що станом на 16:00 год 11 лютого електропостачання відновлено у приблизно 150 населених пунктів Львівщини. Роботи із відновлення електропостачання надалі тривають ще в 13 селах області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!