Про економіку

Збір на банні комплекси для воїнів триває: 7 учасників ініціативи отримали сертифікати на відпочинок

Львівська ОВА, БФ Razom for Ukraine та командування Сил територіальної оборони ЗСУ з першого лютого започаткували проєкт, який допоможе покращити побут військових на передовій.

Ініціатива полягає у створенні сучасних мобільних банних комплексів для захисників та захисниць, які, перебуваючи на передовій, матимуть змогу прийняти теплий душ та випрати речі. Такі банно-пральні вантажні причіпи можуть обслуговувати від 50 до 100 осіб за день. Вартість одного комплексу становить від 20 до 30 тисяч доларів.

Для популяризації проєкту спільно з готелями-партнерами ми організували розіграш подарункових сертифікатів на відпочинок до Дня закоханих.

Щоб стати учасником розіграшу, потрібно було з 1 до 10 лютого задонатити 140 гривень, підписатись на інстаграм-сторінки закладів гостинності, дотичних до розіграшу, і поширити інформацію про проєкт у сторіз.

Випадковим чином обрали 7 переможців, на яких чекає відпочинок в одному із готелів Львівщини або Прикарпаття.

На сьогодні, в межах розіграшу вдалося зібрати 45 340 гривень. Дякуємо усім, хто підтримав ініціативу до Дня закоханих. Збір на лазневі комплекси триває. Задонатити можна за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews