Головна / Про податки / 48 працівників прийняті на посади в Головне управління ДФС у Львівській області за підсумками проведених конкурсів

48 працівників прийняті на посади в Головне управління ДФС у Львівській області за підсумками проведених конкурсів

Одним з основних завдань управління персоналу Головного управління ДФС у Львівській області є здійснення на конкурсній основі відповідно до Закону України „Про державну службу” комплектування його підрозділів керівними працівниками та спеціалістами відповідного фаху і кваліфікації, а також інші питання кадрового адміністрування, зокрема проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”.

Так, затвердженим складом конкурсної комісії Головного управління ДФС у Львівській області протягом 2019 року проведено 6 конкурсів на заміщення 66 вакантних посад. За їх результатами відібрано 48 фахових працівників, які претендували на прийняття на державну службу в Головне управління ДФС у Львівській області чи просування по службі.

У 2019 році в Головному управлінні ДФС у Львівській області розпочато перевірку відповідно до Закону України ,,Про очищення влади” стосовно 35 осіб (в тому числі в червні 3) та по 26 особах завершено проведення перевірки.

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!