Головна / Про податки / 49 претендентів для роботи в ГУ ДФС у Львівській області відібрано у 2018 році за підсумками конкурсів

49 претендентів для роботи в ГУ ДФС у Львівській області відібрано у 2018 році за підсумками конкурсів

Як повідомили в управлінні персоналу ГУ ДФС у Львівській області у цьому році затвердженим складом його конкурсної комісії проведено 11 конкурсів на заміщення 170 вакантних посад. За їх результатами відібрано 164 фахових працівники, які претендували на прийняття на державну службу в ГУ ДФС у Львівській області чи просування по службі.

Відповідно до частини другої статті 38 Конституції України громадяни користуються рівним правом доступу до державної служби, а також до служби в органах місцевого самоврядування.

Конкурси в ГУ ДФС у Львівській області проводяться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. N 246, із змінами та доповненнями.

Оголошення про проведення конкурсів на зайняття посад за категоріями «Б» і «В», а саме посади цих категорій передбачені у штатному розписі ГУ ДФС у Львівській області, та спеціальні вимоги до таких осіб, оприлюднюються на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС, офіційному веб-сайті НАДС та на суб-сайті територіальних органів ДФС у Львівській області (lv.sfs.gov.ua) у розділі «Вакансії» підрозділу «Робота з персоналом» розділу «ДФС у регіоні».

Відповідно до пункту 4 статті 31 Закону України «Про державну службу» рішення про призначення або про відмову у призначенні на посаду державної служби приймається за результатами спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та за результатами перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Так, у 2018 році в ГУ ДФС у Львівській області розпочато перевірку відповідно до Закону України ,,Про очищення влади” щодо 38 осіб та щодо 33 осіб її завершено.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!