Про податки

Банки прийматимуть документи на виплату зарплати за умови підтвердження сплати єдиного внеску

Сокальська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що Міністерство доходів і зборів України наказом від 9 вересня 2013 р. №453 затвердило Порядок прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати.

Відтепер банки приймають від платників єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) документи на видачу (перерахування) коштів для виплати зарплати лише за умови одночасного подання платником ЄСВ розрахункових документів про перерахування коштів (внесення готівки) для сплати сум ЄСВ. При цьому, суми, сплачені за цими документами, повинні складати не менше 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати, зазначеної у розрахункових документах.

Якщо ж у розрахункових документах або документах на переказ готівки сума єдиного внеску менша, ніж 1/3 суми коштів для виплати зарплати, банки прийматимуть розрахункові документи для виплати зарплати разом з оригіналом довідки-розрахунку, яка погоджуватиметься з органом доходів і зборів за місцем обліку платника єдиного внеску.

Форма довідки-розрахунку, а також довідки про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, наведені у додатках до Порядку.

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 09.09.13 р. №453 набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Андрій ТУРКОЛЯК,

начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.