Про податки

Більше 60млн. гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників Сокальщини

Платники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом січня-березня сплатили до Зведеного бюджету 141 млн гривень податків і зборів. Впродовж вищезгаданого періоду платники, котрі перебувають на обліку перерахували до місцевих бюджетів понад 87 з половиною млн гривень.

Водночас, платники Сокальщини протягом трьох місяців перерахували в місцеві бюджети Сокальського району 67 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва.

За її словами  суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, а саме: юридичні особи – платники єдиного податку III групи та фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку I-III групи за січень-березень цього року спрямували в місцеві бюджети понад 5,5 млн грн єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 700 тисяч, а фізичні особи – підприємці на майже 5 млн гривень.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.