Про податки

Більшість платників податків Львова обрали електронне звітування

Із загальної кількості платників податків Львівщини 51 відсоток – це платники м.Львова. Під час кампанії подання річної та квартальної звітності з січня цього року до 11 лютого включно працівниками центрів обслуговування платників м.Львова прийнято понад 650 тисяч звітів, що на 7% більше в порівнянні з минулим роком – повідомляють Голосу Сокальщини у ДФС у Львівській області.

На період приймання звітності Головним управлінням ДФС у Львівській області та управліннями на правах відокремлених підрозділів було розроблено ряд заходів, які забезпечили постійний контроль та моніторинг за ситуацією в центрах обслуговування платників, які знаходяться на вул. Стрийській, 35, щоденно проводився аналіз вже поданих декларацій.

З метою запобігання утворення черг облаштовувались додаткові робочі місця, модератори надавали практичну допомогу відвідувачам, консультації, скеровували до потрібних віконечок. Начальники управлінь на правах відокремлених підрозділів активно включались в процес вирішення нагальних питань, які виникали під час приймання звітності.

Від суб’єктів господарювання не надійшло жодної скарги на дії працівників у ЦОП.

Слід підкреслити, якщо в минулому році через електронні сервіси ДФС було подано 53% звітності, то цьогоріч ця цифра зросла на 9% і становить 62%.

Тому, хочемо наголосити, що сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє вирішити чимало питань в органах ДФС дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а в спілкуванні з фіскальною службою – використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника, переваги якого очевидні:

  • працює за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв;
  • вхід до особистого кабінету за наявності ЕЦП будь-якого АЦСК;
  • працює безкоштовно;
  • працює цілодобово (в т.ч. у святкові та вихідні дні);
  • отримання інформації в режимі он-лайн;
  • економія часу;
  • не потрібно відвідувати ЦОП;
  • без встановлення програмного забезпечення;
  • доступ до відкритої інформації без ЕЦП.

Для громадян у 2019 році запроваджено новий електронний сервіс в Електронному кабінеті, який стосується часткового заповнення декларації про майновий стан та доходи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.