Про податки

Шальки терезів Феміди схиляються на користь Сокальської податкової

Платники податків, які не погоджуються з рішенням, прийнятим контролюючим органом, можуть оскаржити прийняте рішення в адміністративному або судовому порядку.

Частина платників, котрі вважають, що ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС прийняла рішення, які суперечать чинному законодавству та не погоджуються із визначеними сумами податкових зобов’язань за актами перевірок, вирішили доводити свою правоту у суді.

Впродовж січня-березня 2013 року на розгляді у судових інстанціях різного рівня перебувало 172 судові справи. Однією зі сторін, у яких виступає ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС, зокрема: 130 судових справ на загальну суму 301,1 млн. грн. за позовами платників податків до ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС; 34 судові справи на загальну суму 39,2 млн. грн. за позовами ДПІ у Сокальському районі до платників податків про стягнення заборгованості; вісім інших судових справ.

Також, у першому кварталі цього року ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС виступала стороною у чотирьох справах про банкрутство суб’єктів господарської діяльності.

За результатами судового розгляду справ, які супроводжували працівники юридичного сектора податкової служби району, протягом І кварталу 2013ого судами прийнято 16 судових рішень на користь ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС на загальну суму майже 11 млн. грн., на користь платників податків прийнято два судові рішення на загальну суму 2,4 мільйона гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС.

Голос Сокальщини на GoogleNews