Головна / Про податки / Декларування доходів – свідомий крок свідомих громадян

Декларування доходів – свідомий крок свідомих громадян

Триває кампанія декларування доходів громадян, яка розпочалася 1 січня 2016 року.

Річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, фізичні особи цього року повинні подати до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації у термін не пізніше 4 травня 2016 року. А суму податкового зобов’язання, зазначену в податковій декларації, фізична особа зобов’язана самостійно сплатити не пізніше 29 липня цього року.

У податковій інспекції за місцем реєстрації громадяни можуть безоплатно отримати бланк декларації та консультацію щодо її заповнення.

Також повідомляємо, що платник податку до 1 березня року, що настає за звітним періодом, має право звернутися з запитом до контролюючого органу з проханням надати роз’яснення щодо заповнення річної податкової декларації, а контролюючий орган зобов’язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.

Декларування доходів пов’язано із виконанням платниками норм Податкового кодексу України, згідно з яким громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.

Мешканці Сокальщини можуть отримати консультації з питань декларування доходів громадян за телефонами: 7-31-37, 7-21-51, 7-28-56, або в залі № 3 Центру обслуговування платників Сокальської ОДПІ за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Чекаємо на громадян у робочі дні з 9.00 до 20.00 год., (працюємо без перерви на обід), а також у суботу з 9.00 до 16.00 години.

Висловлюємо щиру вдячність громадянам за свідомий крок – декларування доходів.

Нагадуємо, що своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту кожного.

В.о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайло Шайнер

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!