Про податки

Декларування доходів – свідомий крок свідомих громадян

Триває кампанія декларування доходів громадян, яка розпочалася 1 січня 2016 року.

Річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, фізичні особи цього року повинні подати до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації у термін, не пізніше 4 травня 2016 року. А суму податкового зобов’язання, зазначену в податковій декларації, фізична особа зобов’язана самостійно сплатити не пізніше 29 липня ц. р. 

У податковій інспекції за місцем реєстрації громадяни можуть безоплатно отримати бланк декларації та консультацію щодо її заповнення. 

Також повідомляємо, що платник податку до 1 березня року, що настає за звітним періодом, має право звернутися з запитом до контролюючого органу з проханням надати роз’яснення щодо заповнення річної податкової декларації, а контролюючий орган зобов’язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням. 

Декларування доходів пов’язано із виконанням платниками норм Податкового кодексу України, згідно з яким громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку. 

Мешканці Сокальщини можуть отримати консультації з питань декларування доходів громадян за телефонами: 7-31-37, 7-21-51, 7-28-56, або в залі №3 Центру обслуговування платників Сокальської ОДПІ за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40. Чекаємо на громадян у робочі дні з 9.00 до 20.00 год., (працюємо без перерви на обід), а також у суботу з 9.00 до 16.00 години.

Михайло Шайнер, в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській обл.            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.