Про податки

Для платників єдиного податку – електронні перевірки

За заявою суб’єкта спрощеної системи оподаткування із незначним ступенем ризику органи Міндоходів проводитимуть дистанційні документальні невиїзні позапланові електронні перевірки таких платників податків. Заява подається за 10 календарних днів до очікуваного початку перевірки. Форма заяви, порядок її подання, прийняття рішення про проведення електронної перевірки встановлено наказом Міндоходів від 03.06.13 р. №143. Разом із заявою подаються в електронній формі документи, необхідні для її проведення.

За результатами електронної перевірки складається довідка, яка надається платнику податків для усунення виявлених порушень. З цією метою платник податків повинен протягом 20 робочих днів після дати складання такої довідки, в порядку, встановленому статтею 50 Податкового кодексу України, подати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, за якою встановлено порушення податкового законодавства.

Якщо протягом зазначеного терміну платник податків не подає уточнюючий розрахунок з виправленими показниками, то відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період з усіма її наслідками.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.