Головна / Про податки / Галицькі митники видали майже 18 тисяч сертифікатів Євро1

Галицькі митники видали майже 18 тисяч сертифікатів Євро1

Майже 18 тисяч сертифікатів із перевезення форми EUR.1 при експорті українських товарів до країн ЄС, ЄАВТ, Чорногорії у 2019 році видали митниці, які увійшли до складу Галицької митниці Держмитслужби (Львівська, Івано-Франківська та Тернопільська). Це на 14% більше, ніж за 2018 рік.

Основні товари, на які видавали сертифікати: сік яблучний, текстильні вироби, олія соняшникова та соєва, вироби з деревини, меблі, вироби з металу, ізолятори, кабельні мережі, свічки, рослинна продукція тощо.

Українські товари з сертифікатами EUR.1 експортували 643 підприємства до 30 європейських країн. Найбільшу кількість сертифікатів оформлено на поставки до Польщі – 46,2%, Німеччини – 13,6%, Румунії – 4,3%, Австрії – 4,0%, Словаччини – 3,7%, Данії – 3,2%.

Також з часу дії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у зоні діяльності Галицької митниці Держмитслужби 37 підприємств-експортерів отримали статус уповноваженого (схваленого) експортера, який дозволяє використання спрощеної системи декларування преференційного походження товарів.

 

Довідково:

Сертифікат форми EUR.1 необхідний для застосування преференційних ставок ввізного мита або звільнення від сплати мита, встановлених в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони та видається як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження. З 2016 року контроль і видача зазначених сертифікатів здійснюється митними органами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!