Головна / Про податки / Державна податкова служба буде надавати європейський сервіс у ставленні до платників податків

Державна податкова служба буде надавати європейський сервіс у ставленні до платників податків

Минулого тижня у ДПІ в Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби урочисто відкрили Центр обслуговування платників податків. Одним з пріоритетних завдань податкової служби є забезпечення мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів. Взаємодія, ведення відкритого діалогу та налагодження партнерських стосунків з платниками податків, забезпечення належного рівня добровільної сплати платежів до бюджету є основним напрямком роботи. Символічну стрічку перерізали голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак та начальник ДПІ у Сокальському районі Андрій Турколяк. А потім гості та працівники податкової зайшли у відремонтований, посучасному облаштований кабінет, де будуть обслуговувати платників податків.

З цього приводу начальник ДПІ у Сокальському районі Андрій Турколяк сказав:

– Відкриття Центру обслуговування платників податків відбувається в рамках програми модернізації та реформування податкової служби з фіскального органу в сервісну службу та має на меті забезпечити платників якісними та своєчасними податковими послугами, повну обізнаність у податковому законодавстві. Платники податків у новоствореному Центрі отримають належний рівень сервісного обслуговування від працівників податкової служби, зможуть заощадити час і зусилля, отримуючи необхідні послуги та інформацію. У діяльності центру застосують сучасні технології, в залі встановлено комп`ютер з підключенням до мережі WIFI Інтернет. Також тут функціонує скринька Банку ідей, у якій платники податків можуть залишити свої зауваження, пропозиції, ідеї щодо покращення роботи податкової служби та вдосконалення діючого податкового законодавства.

Податківців та платників податків вітали представники влади, громадськості  голова райдержадміністрації Микола Мисак, заступник голови районної ради Володимир Чуб, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник, голова ради територіаль•ного відділення Асоціації платників податків України у Сокальському районі Петро Кузьмин, директор агрофірми "Білий Стік" Олег Іванчина.

Митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук посвятив приміщення, поблагословив його працівників і висловив побажання, щоб у цьому Центрі панувало взаєморозуміння, ввічливість.

Центр обслуговування платників податків  це європейський сервіс у ставленні до платників податків. З 15 червня він вже працює, у його роботі беруть участь практично всі працівники податкової. Сюди вже прийшли перші клієнти.

Оксана ПРОЦЬ.

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + 20 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!