Головна / Про податки / Графік проведення гарячих ліній ДПІ у Сокальському районі у серпні 2012 року

Графік проведення гарячих ліній ДПІ у Сокальському районі у серпні 2012 року

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби повідомляє, що у серпні місяці цього року будуть проведені „гарячі лінії” з фахівцями інспекції:

15 серпня з 11.00 год. до 12.00 год. відбудеться „гаряча лінія” з першим заступником начальника ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Сольваром Олегом Маріановичем з питань застосування податкового законодавства юридичними особами та фізичними особами – підприємцями а також діяльності податкової служби району.

Телефон „гарячої лінії” 7-30-89.

22 серпня з 11.00 год. до 12.00 год. під час „гарячої лінії” на запитання платників податків щодо застосування податкового законодавства фізичними особами – підприємцями відповідатиме начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Мілевич Василь Васильович.

Телефон „гарячої лінії” 7-28-56.

****************************************************

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання декларації з податку на прибуток підприємства за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкового звіту про використання коштів неприбутковими установами й організаціями за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за IІ квартал 2012 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання звіту про суми податкових пільг за ІІ квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, за ІІ квартал 2012 року (форма № 1ДФ).

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за І-ше півріччя 2012 року платниками, віднесеними до 2 та 3 груп.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за І-ше півріччя 2012 року платниками, віднесеними до 4 групи.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкової декларації з екологічного податку за IІ квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІ квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 9 серпня закінчується строк подання податкової декларації за спеціальне використання поверхневих та підземних вод за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 14 серпня закінчується строк сплати авансових платежів податку на доходи фізичних осіб.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 серпня закінчується строк сплати вартості торгового патенту за провадження торговельної діяльності  та діяльності з надання платних послуг за вересень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 серпня закінчується строк подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати податку на прибуток підприємства за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати податку на додану вартість за ІІ квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати екологічного податку за ІІ квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати плати за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІ квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати збору за спеціальне використання води за І-ше півріччя 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 17 серпня закінчується строк сплати єдиного податку за І-ше півріччя 2012 року платниками єдиного податку третьої та четвертої груп.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк сплати авансових внесків з єдиного податку за вересень 2012 року платниками єдиного податку першої та другої груп.

 

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за липень 2012 року та копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за липень 2012 року в електронному вигляді.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за липень 2012 року платниками, які обрали місячний строк звітування.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк подання податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк подання розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк подання декларації з податку на прибуток підприємствами – виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.11 по 31.12.11 та за період з 01.01.12 по 30.06.2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 серпня закінчується строк подання декларації акцизного податку за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати податку на додану вартість за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати податку акцизного податку за липень 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати плати за землю за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати фіксованого сільськогосподарського податку за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати збору за користування радіочастотним ресурсом за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за липень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 серпня закінчується строк сплати податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за липень 2012  року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!