Про податки

Державну скарбницю поповнили більш як на 28 мільйонів гривень

Протягом січня-вересня 2013 року від податкових боржників Сокальського та Радехівського районів на погашення несплачених сум податкової заборгованості до Зведеного бюджету надійшло 28414,2 тис. грн. Це становить 17,3 відсотка від загальної суми поступлень до Зведеного бюджету за січеньвересень цього року. У тому числі 3853,4 тис. грн., або 10,7% від загальної суми надходжень до Державного бюджету, забезпечено надходження на погашення податкового боргу за платежами, що зараховуються до Держбюджету.

Зокрема, погашення податкового боргу здійснювалось за кошти з реалізації заставного майна в сумі 715,6 тис. грн., вилучення готівкових коштів – 25,0 тис. грн., по позовах щодо звернення стягнення на активи боржників за виконавчими документами через Відділи державної виконавчої служби – 115,4 тис. грн., стягнення коштів з рахунків підприємствборжників за рішенням судів шляхом щоденного виставлення інкасових доручень – 109 тис. грн., внаслідок застосування адміністративного арешту майна – 0,6 тис. грн.

Також здійснено погашення податкового боргу підприємствами, які перебувають у процедурах банкрутства, в сумі 61,2 тис. грн.

За поданням податкової інспекції розірвано контракт з керівником одного з комунальних підприємств району.

Впродовж дев’яти місяців 2013 року cписано безнадійний податковий борг в сумі 276,9 тисяч гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.