Про податки

Маєте запитання до працівників податкової – телефонуйте на “гарячі лінії”

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області ДПС повідомляє, що 13 березня  з 11.00 до 12.00 відбудеться „гаряча лінія” із завідувачем сектора взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Мудрак Надією Іванівною з усіх питань застосування податкового законодавства платниками податків – юридичними особами, фізичними особами – підприємцями, порядку декларування доходів громадян та порядку подання податкової звітності в електронному вигляді.

Телефон „гарячої лінії” 7-31-37.

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області ДПС повідомляє, що 20 березня з 11.00 до 12.00 відбудеться „гаряча лінія” із заступником начальника ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС Жуковою Богданою Володимирівною з усіх питань застосування податкового законодавства платниками податків – юридичними особами, подання податкової звітності в електронному вигляді та діяльності податкової служби району.

Телефон „гарячої лінії” 7-27-24.

************************************

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 14 березня закінчується строк сплати авансових платежів з податку на доходи, що сплачуються фізичними особами-підпирємцями, які працюють на загальній системі оподаткування.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 березня закінчується строк збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг на квітень 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 березня закінчується строк збору за здійснення діяльності у сфері розваг на ІІ квартал 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 березня закінчується строк подання звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій чи розрахункових книжок за лютий 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 березня закінчується строк подання заяви юридичними особами та фізичними особами – підприємцями про перехід на сплату єдиного податку з ІІ кварталу 2013 року або про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 березня закінчується строк сплати єдиного податку, що сплачується фізичними особами – підприємцями I та II груп за березень 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 березня закінчується строк сплати авансових внесків з податку на прибуток за березень 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 березня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за лютий 2013 року платниками, які сплачують даний податок щомісяця.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що  20 березня закінчується строк подання звіту про суми нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за лютий 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 березня закінчується строк подання декларації зі збору за використання радіочастотного ресурсу України за лютий 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 березня закінчується строк подання податкової декларації з плати за землю або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за лютий 2013 року платниками, які обрали місячний строк звітування.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 березня закінчується строк подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди у лютому 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 29 березня закінчується строк сплати податку на додану вартість за лютий 2013 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 29 березня закінчується строк сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за лютий 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 29 березня закінчується строк сплати фіксованого сільськогосподарського податку за лютий 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 29 березня закінчується строк сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за лютий 2013 року платниками, крім громадян.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 29 березня закінчується строк сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України за лютий 2013 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 29 березня закінчується строк сплати податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2013 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews