Головна / Про податки / На Сокальщині задекларували й інвестиційні доходи

На Сокальщині задекларували й інвестиційні доходи

Начальник Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби України Андрій Турколяк наголосив, що деклараційна кампанія 2012 року вперше проходить відповідно до норм Податкового кодексу України.

При цьому поінформував, що до податкової інспекції подали декларації 420 громадян, які задекларували 13,3 млн. грн. доходів, з них 311 громадян, які були зобов’язані задекларувати доходи.

Платниками податків самостійно нараховані податкові зобов’язання в сумі 406,6 тисячі гривень.

Серед тих, хто прозвітувався: 172 громадяни задекларували доходи в сумі 7,7 млн. грн. від отримання спадщини, подарунків. Ними самостійно нараховані податкові зобов’язання по податку з доходів у розмірі 380,1 тисячі гривень; 8 громадян, які одержали іноземні доходи в сумі 12 тис. грн., зобов’язані сплатити до бюджету 1,8 тисячі гривень; 16 громадян, які одержали дохід у розмірі 88,7 тис. грн. від здавання в найм нерухомого майна, поповнять місцевий бюджет на 2,9 тисячі гривень; податкові зобов’язання 20 громадян, які задекларували 726,5 тис. грн. доходу від продажу рухомого майна, склали 21,8 тисячі гривень.

Крім того, 18 громадян задекларували інвестиційні доходи в сумі 21,1 тис. грн., 56 громадян отримали 3,3 млн. грн. доходів від продажу нерухомого майна, 3 особи задекларували 83,4 тис. грн. виграшів та призів, від продажу сільськогосподарської продукції 15 громадян показали в деклараціях 71,5 тис. грн. доходу. Також задекларували свої доходи у сумі 36 тис. грн. троє нерезидентів.

Фактично з початку поточного року 122 громадянами за наслідками поданих декларацій сплачено податку з доходів фізичних осіб 173,5 тис. грн. У 2011 році 120 громадян сплатили до бюджету 651,6 тис. грн.

За підсумками 2011 року 84 громадян подали декларації, щоб скористатися правом на податкову знижку. Найпоширенішим було і залишається подання декларацій на отримання податкової знижки за оплату навчання (79 декларацій).

Андрій Турколяк повідомив, що для платників податків створено комфортні умови в податковій інспекції, а саме: прийом декларацій здійснюється з продовженим робочим днем з 8.00 до 20.00 год. та у суботу з 9.00 до 16.00 год., що запобігає утворенню черг. Працівники інспекції надають практичну допомогу у заповненні декларацій.

Деклараційна кампанія для тих громадян, які зобов’язані задекларувати доходи, завершується 30 квітня 2012 року. Хто ж бажає скористатися податковою знижкою, можуть подавати декларації протягом усього року. «Податок з доходів фізичних осіб є бюджетоутворюючим податком місцевих бюджетів і від свідомості декларантів залежить добробут кожного з нас», – підкреслив на завершення начальник ДПІ у Сокальському районі Андрій Турколяк.

Василь СОРОЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!