Головна / Про податки / Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом січня поточного року сплатили до Зведеного бюджету 40,5 млн. гривень податків і зборів.

Впродовж січня платники, котрі перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували в місцеві бюджети понад 27 млн гривень.

Також за вищезгаданий період часу платники протягом січня перерахували в бюджет більше 19,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Суб’єкти господарювання Сокальського району, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, а саме: юридичні особи – платники єдиного податку III групи та фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку I-III групи за січень спрямували в місцеві бюджети 2,2 млн грн єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 200 тисяч грн, а фізичні особи – підприємці на 2 млн гривень. Окрім того, власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні та фізичні особи сплатили в бюджет 1,8 млн грн земельного податку. За вказаний період юридичні особи поповнили місцеві бюджети Сокальського району на 1,4 млн грн та 400 тисяч грн сплатили фізичні особи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 + 18 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!