Про податки

Податок на додану вартість

За 5 місяців поточного року до Державного бюджету Сокальського та Радехівського районів при завданні 18,4 млн. грн. надійшло 20 млн. грн. податку на додану вартість, що становить 108,3% планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 12,2 млн. грн., або у 2,5 рази. Надходження травня склали 11,6 млн. грн., або ж 321 відсоток від запланованого.

Від платників рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів 
Протягом п’яти місяців поточного року платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області та у Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ, сплатили до бюджетів Сокальщини та Радехівщини 3,1 млн. грн. рентної плати, що на 1,4 млн. грн., або на 80,5 відсотка більше, ніж було заплановано. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли у 2,4 рази, або на 1,8 млн. грн.

Завдання з надходження рентної плати у травні поточного року виконано на 138,1%, фактичні надходження склали 1,2 млн. грн.

Михайло ШАЙНЕР, в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області. 

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.