Головна / Про податки / Платникам податків – про податковий компроміс

Платникам податків – про податковий компроміс

В. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайло Шайнер зустрівся з платниками Сокальщини, у яких рахуються неузгоджені суми донарахованих податкових зобов’язань і ці суми перебувають на судовому або адміністративному оскарженні. Основною темою зустрічі було питання застосування податкового компромісу.

Платників ознайомлено, що податковий компроміс полягає у звільненні від юридичної відповідальності платників податків за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та ПДВ за будьякі податкові періоди до 1 квітня 2014 з урахуванням встановленого Податковим кодексом України строку давності. 

Для того, щоб скористатися податковим компромісом, платнику необхідно подати до контролюючого органу уточнюючий розрахунок в термін не пізніше 16 квітня 2015 року, у якому визначити суму завищення податкового кредиту з ПДВ або суму завищення витрат з податку на прибуток та сплатити 5% від суми податку. Тобто 95% суми відповідного податку будуть вважатися погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться. 

При цьому було зазначено, що троє платників уже подали відповідні документи на застосування податкового компромісу.  

Також під час зустрічі Михайло Шайнер повідомив, що з 13 березня ц. р. набрали чинності Закони України, одним з яких значно послаблено вимоги до платників щодо надання їм права на застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а іншим законом внесено зміни в порядок адміністрування військового збору.  

Надія МУДРАК, головний державний інспектор з питань комунікацій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!