Головна / Про податки / Податкова інформує

Податкова інформує

Платники Сокальського та Радехівського районів сплатили до місцевого бюджету понад 11,6 мільйона гривень

Протягом січня 2014 року до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів надійшло 11655,2 тис. грн. податків та зборів. Це на 101,2%, або на 133,2 тис. грн. більше доведених призначень. Приріст збору коштів проти січня минулого року склав 3,2 відсотка, або 360,6 тис. грн.

 

Стан надходження до бюджету фіксованого сільськогоспо-дарського податку

У 2013 році 97 сільськогосподарських товаровиробників, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, та 56 платників Радехівського відділення обрали спеціальний податковий режим і були платниками фіксованого сільськогосподарського податку. Протягом січня вони сплатили до бюджету 32 тис. грн. фіксованого сільськогосподарського податку, це на 22,8 тис. грн., або на 73,3% більше, як за відповідний період минулого року.

Для набуття і підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку у 2014 році сільськогосподарським товаровиробникам необхідно в термін не пізніше 20 лютого, станом на 1 січня поточного року, подати контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік, розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва та відомості (довідку) про наявність земельних ділянок.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!