Головна / Про податки / Податкова інформує

Податкова інформує

138,5 мільйона гривень отримали бюджети Сокальщини та Радехівщини у вигляді податку на доходи фізичних осіб.

Протягом 9-ти місяців платники Сокальського та Радехівського районів перерахували в бюджет 138,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 21,8%, або на 24,8 млн. грн. більше планових призначень. Цьогорічні надходження з податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 27,5%, або майже на 29,9 млн. грн. У вересні місяці до бюджету надійшло 16,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 26,1%, або на 3,4 млн. грн. більше, як очікувалось.

Платники податку на прибуток поповнили бюджет майже на 41 мільйон гривень.

У січнівересні поточного року платники податку на прибуток, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, включаючи Радехівське відділення Сокальської ОДПІ, перерахували в бюджет 40,9 млн. грн. податку на прибуток, що в 1,7 рази, або на 17 млн. грн. більше планових призначень. Приріст надходжень з даного податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 173,6%, або 26 млн. грн. 

Понад як п’ять з половиною мільйонів гривень надійшло від платників рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів .

Протягом 9-ти місяців цього року платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області та у Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ, сплатили до бюджетів Сокальщини та Радехівщини 5,65 млн. грн. рентної плати, що на 2,4 млн. грн., або в 1,7 рази більше очікуваних показників. Приріст цьогорічних надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 2,5 млн. грн., або майже 80 відсотків. Фактичні надходження вересня місяця з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів склали 310 тис. грн., що у 2,8 раза більше планових призначень.

Василь МІЛЕВИЧ, в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!