Головна / Про податки / Податкової міліція ДПІ у м. Червоноград інформує

Податкової міліція ДПІ у м. Червоноград інформує

Відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград в першому кварталі 2013 року зареєстровано вісім кримінальних правопорушень у сфері оподаткування. Всього забезпечено відшкодування завданих державі збитків з виявлених правопорушень 4 млн. 510 тис. грн.

* * *

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування в січніберезні цього року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 1 млн. 81 тис. грн.

* * *

Протягом січняберезня ц. р. працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв, вилучено підакцизних товарів на загальну суму 303 тисячі гривень, зареєстровано кримінальне провадження за ст. 204 ч. 1 Кримінального Кодексу України.

Ростислав ЮРИСТОВСЬКИЙ, в. о. начальника ВПМ ДПІ у м. Червоноград Львівської області Державної податкової служби, підполковник податкової міліції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!