Головна / Про податки / Новини Тартаківського освітнього округу

Новини Тартаківського освітнього округу

Недавно в нас відбувся дуже цікавий виховний захід для учнів 1 класу – посвята їх у читачі. Були запрошені учні молодших класів. Також завітала казкова Королева книг. Вона познайомила першокласників з жителями свого королівства: цікавими книгами, їхніми героями. А ще першокласників привітав улюбленець дітвори Буратіно. Він загадував загадки про книги, а потім розказав історію про те, як не можна поводитися із книгою – джерелом знань. Активними учасниками були всі присутні учні: вправлялися у кращому знанні прислів’їв, скоромовок, загадок. Після цього відбувся конкурс "Відгадай, з якої це казки". Завершилося свято конкурсом "Стара казка на новий лад". Ще довго після закінчення свята діти ділилися враженнями. Задоволені і усміхнені вони розходилися по домівках, дякуючи за свято бібліотекарю Г. Король.

О. ПЕТРИГА, педагогорганізатор Лучицького НВК "ЗШ ІІІІ ст.дитячий садок".

* * *

На базі Боб’ятинського НВК "ЗШ ІІІ ст. – садок" працював окружний вчительлогопед Людмила Гайдамащук (на знімку). Корекційну допомогу отримали 21 учень і двоє дошкільнят з Боб’ятина, Лещатова, Залижні. Вчительлогопед проводила індивідуальні та підгрупові корекційні заняття, під час яких використовувала комп’ютерні технології, яскравий дидактичний матеріал. Для проведення занять дирекція НВК виділила окреме приміщення та надала технічні ресурси. Л. Гайдамащук надавала консультувала батьків, за потреби скеровувала дітей до медичних працівників.

Людмила Гайдамащук провела практичний семінар з вихователями дитячого садка та вчителями початкових класів, на якому дала їм практичні поради в роботі з дітьми, у яких є вади мовлення.

В. БАСАЛИК, директор Боб’ятинського НВК.

* * *

"Невмируще слово". Таку назву мав Шевченківський тиждень, присвячений святкуванню дня народження поета, який відбувся в Переспівській ЗШ ІІІ ст. А розпочався він спільним виступом сільського хору та учнів школи в Народному домі с. Переспа. Зі сцени линули пісні, які виконували ансамбль дівчат та хлопців 7 класу. Юна бандуристка Наталія Ничай чарівним голосом заспівала пісні на слова Т. Г. Шевченка. Школярі поставили сценки: "Діти на Великдень", "Життя Тараса Шевченка". У школі пройшли години класного керівника під назвою "В сім’ї вольній, новій", конкурси малюнків "Шевченко і сучасність", кращих читців Шевченкового слова, тематичні уроки.

Х. МИХАЙЛЮК, член гуртка журналістики Тартаківського НВК.

* * *

У Матівській ЗШ ІІІ ст. відбувся виховний захід "Кобзарем його ми звемо", присвячений 197й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. До свята готувалися всією шкільною сім’єю.

Серед учнів 14 класів проведено конкурс "Найкращий читач". Кожен маленький учасник намагався вкласти частинку своєї душевної теплоти у слова Великого Кобзаря.

Також організували конкурси учнівських плакатів, газет, листівок і малюнків на тему "Шевченко і сучасність." Усі роботи були оформлені у виставку, яка ще й досі милує око в кабінеті української мови.

Учні 59 класів інсценізували уривки з поеми "Катерина". У присутніх склалося враження, що вони знаходяться у драматичному театрі, а на сцені – справжні актори. У виконанні шкільного хору прозвучали пісні на слова Т. Шевченка. Кожен учень мав можливість попрацювати і відпочити водночас.

Людмила КУШНІР, Ольга СЕМЕНЮК, вчителісловесники Матівської ЗШ ІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!