Про податки

Про нові форми звітності для юридичних осіб

12 липня 2013 року набули чинності накази Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. №№ 315, 316, 317, якими затверджені нові форми звітності для надання в Державну службу зайнятості.

№ 1ПА "Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб'єктами господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні".

Цей звіт подають юридичні особи та фізичні особипідприємці, які надають послуги з посередництва в працевлаштуванні або здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців.

№ 3ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)".

Згаданий вище звіт подається юридичними та фізичними особами. Причому, заповнювати його повинні всі роботодавці, які планують оформити трудові відносини з новими найманими працівниками, незалежно від системи оподаткування. У формі зазначають дані про вакансію, її характеристики та вимоги до претендентів.

№ 4ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці".

Відтепер цей звіт потрібно подавати підприємствам, установам, організаціям у разі запланованого масового вивільнення працівників у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці не пізніше, ніж за два місяці до вивільнення працівників.

Подання цих звітів до територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, передбачено п. 3 ст. 50 Закону України "Про зайнятість населення".

Зокрема цим Законом передбачено, що винні у порушенні законодавства про зайнятість населення посадові особи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, а також фізичні •особипідприємці, несуть відповідальність згідно із законодавством.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до Сокальського центру зайнятості (кабінети: 8, 9, 10) за адресою: м. Сокаль, вул. Св. Володимира, 4, та зателефонувавши на (03257)28019, (03257)73433.

Людмила ВЕСЕЛОВА,
начальник відділу  взаємодії з роботодавцями Сокальського РЦЗ.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.