Головна / Про податки / Про терміни сплати податку у вересні 2012 року

Про терміни сплати податку у вересні 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 8 вересня закінчується термін сплати податку на прибуток виробникам сільськогосподарської продукції.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 14 вересня закінчується строк подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності з VI кварталу 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 14 вересня закінчується строк подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), (форма 3ВР-1) за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк сплати авансового внеску з єдиного податку, віднесеними до першої та другої груп за вересень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання податкової декларації з акцизного податку за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна платаза земельні ділянки державної або комунальної власності) за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України за серпень 2012року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками, за серпень 2012 року. 

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, за серпень 2012 року.
 
ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 вересня закінчується строк подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з VI кварталу 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2012 року. 

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати фіксованого сільськогосподарського продатку за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати плати за землю за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати податку на додану вартість за серпень 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати збору за користування радіочастотним ресурсом за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати акцизного податку за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію за серпень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 28 вересня закінчується строк сплати збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ за серпень 2012 року.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 + seventeen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!