Головна / Про податки / Про терміни сплати податків та зборів в квітні 2012 року

Про терміни сплати податків та зборів в квітні 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 13 квітня закінчується строк сплати вартості торгового патенту за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг за травень 2012 року.

 ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 13 квітня закінчується строк подання звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій чи розрахункових книжок за березень 2012 року.
 
ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 квітня закінчується строк сплати єдиного податку, що сплачується суб’єктами підприємницької діяльності –  фізичними особами I та II груп за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 квітня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за березень 2012 року платниками, які сплачують даний податок щомісяця.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що  20 квітня закінчується строк подання звіту про суми нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за березень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 20 квітня закінчується строк подання декларації зі збору за використання радіочастотного ресурсу України за березень 2012 року.
 
ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 квітня закінчується строк сплати податку на додану вартість за березень 2012 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 квітня закінчується строк сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за березень 2012 року.
 
ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 квітня закінчується строк сплати фіксованого сільськогосподарського податку за березень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 квітня закінчується строк сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за березень 2012 року платниками, крім громадян.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 квітня закінчується строк сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України за березень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 квітня закінчується строк сплати податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за березень 2012 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!