Про податки

Про виконання бюджету Сокальського району за шість місяців 2015 року

До загального фонду місцевих бюджетів району за шість місяців 2015 року надійшло 54138,9 тис. грн. податків та зборів, що становить 115,6% планових призначень та на 7299,2 тис. грн. більше плану.

Виконання плану надходжень доходів загального фонду бюджету забезпечено 29 місцевими радами та районним бюджетом. Не виконано план надходжень 8 місцевими радами, зокрема: Бутинською, Домашівською, Корчівською, Межирічанською, Перв’ятицькою, Хлівчанською, Белзькою, Угнівською.

План виконано по надходженню податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств комунальної власності, частини чистого прибутку комунальних підприємств, рентної плати за користування лісовими ресурсами, рентної плати за користування надрами, акцизного податку з реалізації підакцизних товарів, збору за місця для паркування транспортних засобів, єдиного податку, екологічного податку, плати за надання інших адміністративних послуг, орендної плати за оренду ЦМК, інших надходженнях.

У структурі надходжень до бюджету району найбільшу питому вагу (73,9%) складає податок на доходи фізичних осіб, якого за звітний період надійшло в сумі 40028,5 тис. грн., що становить 113,4% планових призначень на шість місяців. 

До бюджету району за звітний період надійшло 3494,8 тис. грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що становить 133,9% планових призначень. Не виконано планові призначення Бутинською, Домашівською, Жужелянською, Карівською, Межирічанською, Опільською, Острівською, Перв’ятицькою, Савчинською, Скоморохівською, Стенятинською, Тудорковицькою, Хлівчанською, Великомостівською місцевими радами.

За звітний період надійшло 167,6 тис. грн. орендної плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого нерухомого майна або 111,4% планових призначень.

Збору за спеціальне використання лісових ресурсів надійшло 174,5 тис. грн., що становить 114,4% річних планових призначень. Платниками даного збору в 2015 році були ДП «Рава-Руське лісове господарство», ДП «Жовківське лісове господарство», Сокальське ДЛГП «Галсільліс», ДП «Радехівське лісове господарство».

Єдиного податку до бюджету району за звітний період надійшло в сумі 4198,3 тис. грн., що становить 139,2% планових призначень. План по надходженню виконано 31 місцевою радою, однак поряд з тим не виконано планових призначень Бутинською, Сілецькою, Хлівчанською, Жвирківською, Белзькою, Угнівською місцевими радами.

Не виконано планові призначення по надходженню до бюджету податку на майно в частині плати за землю, туристичного збору, адміністративних штрафів та інших санкцій, орендної плати за водні об’єкти, концесійних платежів.

Плати за землю до бюджету району надійшло 4686,6 тис.грн, що становить 93,9 відсотки планових призначень, надходження більші відповідного періоду минулого року на 1692,9 тис. грн. Не виконано планові призначення Боб’ятинською, Бутинською, Ванівською, Двірцівською, Домашівською, Княжівською, Корчівською, Лучицькою, Межирічанською, Мурованською, Опільською, Перв’ятицькою, Переспівською, Савчинською, Свитазівською, Скоморохівською, Смиківською, Стенятинською, Тудорковицькою, Белзькою, Сокальською, Угнівською місцевими радами. 

Районним бюджетом одержано базову дотацію із Державного бюджету в сумі 1847,4 тис. грн., що становить 100% планових призначень, медичну субвенцію 26293,4 тис. грн. (100%), освітню субвенцію 52884,0 тис. грн. (100,0%). 

З державного бюджету району надійшла субвенція в сумі 62611,4 тис. грн., зокрема, на виплату допомог сім’ям з дітьми – 51953,7 тис. грн., надання передбачених чинним законодавством пільг та субсидій –10657,7 тис. грн.

Субвенції на соціальну допомогу дітям сиротам за звітний період надійшло в сумі 463,9 тис. грн. (88,3%), інших субвенцій 15305,8 тис. грн. (91,7%).

За звітний період до спеціального фонду бюджету району надійшло 5011,9 тис. грн. (74,5% річних планових призначень). А саме: власні надходження бюджетних установ склали 3413,0 тис. грн. (59,0% річного плану), кошти від продажу землі несільськогосподарського призначення – 684,1 тис. грн. (180,4%), кошти від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 755,8 тис. грн., грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської діяльності – 8,3 тис. грн. (43,9%), кошти від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 96,1 тис. грн., цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування – 55,4 тис. грн.

Галина ЛЕОНОВА, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.