Про податки

Про зміну КВЕДІВ і нову реєстрацію

Наполегливо звертаюсь до всіх суб’єктів господарювання району, що у зв’язку з переходом на європейську Класифікацію видів економічної діяльності, відповідно до затвердженого Держспоживстандартом (наказ від 11 жовтня 2010 року №457 зі змінами від 29 листопада 2010 року № 530) національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД), який повністю відповідає європейській Класифікації видів економічної діяльності, набув чин-ності з 1 січня 2012 року. З цього моменту розроблення державної статистичної інформації здійснюється органами державної статистики за новою КВЕД.

З огляду на те, що КВЕД використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, період до 31 грудня 2013 року є періодом проведення заходів щодо переходу органів державної статистики та інших органів державної влади, які є користувачами Класифікації, на нову КВЕД (ДК 009: 2010).

Подавати документи на зміну КВЕДів державному реєстратору можна тільки до 31 грудня поточного року за адресою: 80000, м. Сокаль, вул. Тартаківська, 7 (тел.: 7-20-55).

У зв’язку із набранням чинності з 1 липня 2013 р. Закону України №5461 від 16.10.2012 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства юстиції, Міністерства культури, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства)», функції державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передано до підрозділів територіальних органів Міністерства юстиції України. Отже, реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з 1 липня поточного року здійснює державний реєстратор реєстраційної служби Сокальського районного управління юстиції у Львівській області.

За третій квартал 2013-ого в районі зареєстровано 41 фізичну особу-підприємця та шість юридичних осіб. Протягом вказаного періоду здійснено зміну відомостей щодо 55 юридичних осіб та 46 фізичних осіб-підприємців

Зокрема, за звітний період в м. Сокаль по вулиці Шевченка,18 зареєстровано ОСББ «СОКАЛЬ ШЕВЧЕНКА 18» (керівник В. Й. Бородовська). О. І. Трескот в смт. Жвирка заснувала ТзОВ «ВЕСТ-І», яке займатиметься комп’ютерним програмуванням. У с. Двірці почало здійснювати господарську діяльність у сфері наземного пасажирського транспорту «ОРЕЛ-ТРАНС» під керівництвом Г. І. Возняк. Колектив редакції газети «Голос з-над Бугу» створив первинну профспілкову організацію, керівником якої обрали Л. Є. Бенедишину. ТзОВ «СКОМЕКС» зареєстровано в с. Перетоки (керівник М. А. Самчук). На території Хоробрівської сільської ради почало функціонувати комунальне підприємство «ЧИСТІ ТЕРЕНИ» Хоробрівської сільської ради, яке очолює В. М. Кузик і основним видом діяльності якого буде збирання безпечних відходів.

Водночас за третій квартал ц. р. припинили свою діяльність п”ять юридичних осіб, також скасували підприємницьку діяльність 28 фізичних осіб-підприємців.

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Сокальського районного управління юстиції у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.