Про податки

Звітність в електронному вигляді: швидко, надійно, зручно

Платники податків, котрі використовують форму подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, вже мали змогу оцінити всі переваги такого звітування. Це, насамперед, економія власного часу, заощадження коштів на проїзд до районного центру, уникнення арифметичних помилок при складанні податкової звітності, усунення впливу людського фактору тощо.

Платникам, які зацікавились можливістю звітування в електронному вигляді, але ще вагаються, хочемо нагадати, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби надає послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі.

У Львівській області створено сектор реєстрації користувачів при Центрі сертифікації ключів ДПС України, який розташований у приміщені Центру обслуговування платників податків м. Львова за адресою: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, буд. 35, каб. 133, тел.: (032) 297-39-85, (032) 297-39-89. Режим роботи: понеділок – четвер з 9:00 до 20:00; п’ятниця- з 9:00 до 18:45. Реєстрація користувачів: понеділок – четвер з 9:00 до 19:30; п’ятниця – з 9:00 до 18:15. Субота, неділя – вихідні дні. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину.

За бажанням мешканців віддалених районів планується створити ще 4 пункти реєстрації, а саме у містах Дрогобич, Броди, Червоноград, Самбір.

Окрім реєстрації заявників та надання у користування надійних засобів електронного цифрового підпису Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби надає ще й такі послуги:

– допомога при генерації відкритих та особистих ключів;

– обслуговування посилених сертифікатів ключів заявника (сертифікація відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів);

– надання послуг фіксування часу;

– консультативні послуги за зверненнями підписувачів.

 

Додаткову інформацію щодо режиму роботи, розміщення, переліку документів, необхідних для отримання посилених сертифікатів ключів, можна отримати на веб-сайті центру сертифікації ключів: (www.cskidd.gov.ua).

 

 

 

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС                                                                     А.І.Турколяк

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.