Про податки

Відділ податкового контролю – на сторожі інтересів держави

Протягом минулого року працівниками відділу податкового контролю Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби здійснено 56 перевірок діяльності суб’єктів господарювання – юридичних осіб, з них – 23 планові перевірки та 33 – позапланові. За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано 1205,4 тис.гривень.

У 2012 році з донарахованих сум надійшло до бюджету 1176,9 тис.грн., що на 460,3 тис.грн. більше в порівнянні з попереднім роком.

За наслідками проведених у 2012 році перевірок 5-и підприємствам району зменшено задекларовану суму від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток на суму понад 43 млн.грн., це на 11 млн.грн. більше, як у 2011 році.

Проведеними позаплановими перевірками упереджено незаконне відшкодування з бюджету заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість 2-м суб’єктам господарської діяльності у розмірі 1442,4 тис.грн., що на 1398,0 тис.грн. більше в порівнянні з 2011 роком.

Торік 7 матеріалів перевірок передано до відділу податкової міліції Державної податкової інспекції у м.Червонограді на загальну суму 64,6 млн.гривень.

Начальник ДПІ у Сокальському районі

Львівської області ДПС                                                                              А.І.Турколяк

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.