Головна / Про податки / Відповідальність за несвоєчасну сплату штрафу

Відповідальність за несвоєчасну сплату штрафу

Під час здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, працівники Сокальського відділу Червоноградської місцевої прокуратури  впродовж серпня поточного року перевірили стан дотримання вимог Кримінальновиконавчого кодексу України, Закону України “Про виконавче провадження” при виконанні кримінального покарання у виді штрафу як основного виду покарання, призначеного у 2014-2016 роках.

За результатами перевірки внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 1 ст. 389 Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування п’яти фактів ухиляння засуджених від сплати кримінального покарання у вигляді штрафу. Проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях доручено слідчому відділу Сокальського ВАП Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області.

На даний час місцева прокуратура скерувала обвинувальні акти до суду щодо трьох осіб. Обвинуваченим загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на той самий строк.

Ярослав ГАРАСИМЧУК,
заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four + seven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!