Головна / Про податки / Підсумки роботи ДПІ у Сокальському районі протягом січня-листопада 2010р

Підсумки роботи ДПІ у Сокальському районі протягом січня-листопада 2010р

Протягом січня-листопада 2010 року Державною податковою інспекцією у Сокальському районі до Зведеного бюджету забезпечено надходження в сумі 157,5 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету – 73,8 мільйона гривень.

Приріст збору платежів до Державного бюджету за січеньлистопад поточного року до аналогічного періоду 2009го становить 28,0 мільйона гривень, або 61,2 відсотка.

До місцевих бюджетів за одинадцять місяців цього року надходження склали 83,6 млн. гривень, що на 10,6 млн. грн. або 14,5 відсотка більше від показників цього ж періоду 2009 року.

Надходження по податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів за січень – листопад поточного року склали 70,4 млн. грн., по платі за землю від юридичних та фізичних осіб – 4,7 млн. грн., по податку з власників транспортних засобів – 2,4 млн. грн., по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб – 1,7 млн. грн., по збору за забруднення навколишнього природного середовища – 1,2 млн. гривень.

До бюджетів усіх рівнів, що контролюються ДПІ у Сокальському районі, за листопад 2010 року зібрано 17,2 млн. гривень, в тому числі до Державного бюджету надійшло 8,4 млн. грн.

На 104,3 відсотка забезпечено виконання завдань листопада по наповненню місцевого бюджету, при цьому він додатково отримав 362,6 тис. гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!