Головна / Про податки / Податкова міліція iнформує

Податкова міліція iнформує

ВИЯВЛЕНО СІМ ЗЛОЧИНІВ

Відділ податкової міліції ДПІ у м.Червонограді за чотири місяці 2011 року виявив 7 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі три – ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах (стаття 212 ч. 3 Кримінального Кодексу України). Загальна сума завданих державі збитків становить 4 млн. 914 тис. грн., з них відшкодовано 4 млн. 251 тис. грн.

НЕДОПУЩЕНО ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ

Працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді провели ряд заходів, спрямованих на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом чотирьох місяців 2011 року попереджено 10 фактів необгрунтованої заяви на відшкодування податку на додану вартість на суму 1 млн. 313 тис. грн.

НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ

В ході проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді на території обслуговування протягом січняквітня забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 1 млн. 808 тис. грн.

ОПЕРАЦІЯ «АКЦИЗ»

Під час проведення операції "Акциз" в квітні 2011 року встановлено факт реалізації громадянкою Г. фальсифікованих алкогольних напоїв, які становлять загрозу життю та здоров"ю людей. Порушено кримінальну справу за ст. 204 Кримінального кодексу України.

Богдан ШЕВЧУК,
начальник ВПМ ДПІ у м. Червонограді,
підполковник податкової міліції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!