Головна / Про податки / Підсумовано результати опитування платників податків

Підсумовано результати опитування платників податків

Щороку серед платників податків Сокальщини проводиться опитування щодо їх ставлення до податкової системи та податкової служби України. Цьогоріч в опитуванні взяли участь 135 респондентів віком від 18 до 60 років. Серед них – 41 підприємець, 14 осіб, зайнятих у сільському господарстві, 19 працівників бюджетної сфери, а також робітники, пенсіонери, домогосподарки та інші. Більшість з них, а це 61 відсоток, мають вищу освіту, 9 відсотків – незакінчену вищу, чверть опитаних – середню спеціальну.

За підсумками анкетування з’ясувалося, що більшість опитаних (101 платник, або майже 75 відсотків) в поточному році відзначили покращення взаємовідносин державної податкової служби з платниками податків. Не відчули ніяких змін 29 респондентів і лише 5 зазначили, що взаємовідносини погіршилися. Майже половина опитаних – 63 особи – оцінили діяльність державної податкової служби України на «добре», 22 респондентів – «задовільно» і 47 – на «відмінно».

Оцінюючи діючу систему оподаткування в Україні, лише 7 осіб зазначили, що сьогодні вона є поганою, решта дали позитивну оцінку.

100 осіб, або 74 відсотки опитаних вважають, що варто зберегти діючу «спрощену» систему оподаткування, 30 респондентів не змогли відповісти на це запитання.

Потребують практичної допомоги від всеукраїнської громадської організації Асоціація платників податків України 16 осіб, в інших 119 платників податків такої потреби немає.

Опитування – це один із методів врахування громадської думки, яке важливе для прийняття суспільно важливих рішень та гармонізації взаємовідносин органів податкової служби та громадськості. Особливої ваги воно набуло саме зараз, у період перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу. Тому всі пропозиції, зауваження, побажання платників податків сокальські податківці враховуватимуть у своїй подальшій роботі. Залишати ідеї щодо реформування податкової системи та щодо покращення якості надання податкових послуг платники податків можуть у спеціальних скриньках «Для скарг та пропозицій» та «Банк ідей», які розміщені в приміщенні Центру обслуговування платників податків Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби, або надіслати на адресу інспекції: 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!