Про податки

Порядок ведення документації та звітування

З 1 січня 2014 року набрали чинності накази Міндоходів, якими затверджено нові форми податкової декларації з ПДВ та реєстр виданих та отриманих податкових накладних. Відповідно, Реєстр потрібно вести за новою формою з 01.01.2014 року, а декларацію з ПДВ платники подаватимуть за новою формою вперше за січень ц. р., або за І квартал 2014ого тi, у кого податковий період дорівнює календарному кварталу.

У разі відмови продавця товарів/ послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі право на подання заяви із скаргою на такого контрагента зберігається за платником податку – покупцем протягом 60 календарних днів, наступних за граничним терміном податкової декларації за звітний період, у якому йому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі.

З переліку обов’язкових реквізитів податкової накладної вилучено номер та дату митної декларації, за якою здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.