Головна / Про податки / Порядок ведення документації та звітування

Порядок ведення документації та звітування

З 1 січня 2014 року набрали чинності накази Міндоходів, якими затверджено нові форми податкової декларації з ПДВ та реєстр виданих та отриманих податкових накладних. Відповідно, Реєстр потрібно вести за новою формою з 01.01.2014 року, а декларацію з ПДВ платники подаватимуть за новою формою вперше за січень ц. р., або за І квартал 2014ого тi, у кого податковий період дорівнює календарному кварталу.

У разі відмови продавця товарів/ послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі право на подання заяви із скаргою на такого контрагента зберігається за платником податку – покупцем протягом 60 календарних днів, наступних за граничним терміном податкової декларації за звітний період, у якому йому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі.

З переліку обов’язкових реквізитів податкової накладної вилучено номер та дату митної декларації, за якою здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!