Про податки

Працівники Львівської митниці ДФС вилучили незадекларовані мобільні телефони, планшети та ноутбуки

Громадянин не вказав у митній декларації 13 телефонів Xiaomi Redmi Note 6 Pro, 17 телефонів Nokia 8110, три ноутбуки та два планшети.

Учора, 26.11.2018, громадянин України 1989 року народження, мешканець Дніпропетровщини, повертався з Республіки Польщі в Україну через митний пост «Грушів» як водій автомобіля «OPEL VIVARO». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність у нього будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Під час митного оформлення у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в автомобілі предметів та товарів, на які встановлено заборони або обмеження. Автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там у багажному відділенні виявлено товар в обсягах, що відповідно до ст.374 МК України перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, а саме нові мобільні телефони, планшети та ноутбуки. Під час митного контролю громадянин усно задекларував два мобільні телефони, що були у використанні, та два нові планшети як особисті речі, а тридцять мобільних телефонів, два планшети та три ноутбуки – придбані як подарунки його близьким та родичам.

Варто зазначити, що пункт пропуску «Грушів – Будомєж» – один із трьох, які не були вчора заблоковані. Тому кількість транспортних засобів, а отже, навантаження на працівників митниці там значно зросли, однак це не вплинуло на якість роботи митників.

Мобільні телефони, що були у використанні, та два планшети повернуто громадянину як особисті речі. Решту працівники митниці вилучили, оскільки громадянин порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Такі його дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ст. 471 Митного кодексу України.

Вартість вилучених товарів буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.