Головна / Про податки / Працівники Львівської митниці упродовж січня-жовтня 2019 року оформили товарів вартістю майже 117 мільярдів гривень

Працівники Львівської митниці упродовж січня-жовтня 2019 року оформили товарів вартістю майже 117 мільярдів гривень

Упродовж січня-жовтня 2019 року у зоні діяльності Львівської митниці ДФС здійснено митне оформлення зовнішньоторговельних операцій суб`єктів господарської діяльності на суму майже 117 млрд. грн. З цієї кількості імпортовано товарів на суму майже 80 млрд. грн., експортовано на суму майже 37 млрд. грн., що становить відповідно 68 % (імпорт) та 32 % (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівнюючи з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 4,0 %.

Імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн: Польща – 37,6 %, Німеччина – 19,6 %, Італія – 4,0 %. Серед основних імпортних товарів були: вживані речі (3,8 % від загалу), автомобілі легкові (3,4 %), проводи ізольовані (2,9 %).

Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, у такі країни: Польща (32,1%), Німеччина (16,0 %), Чехія (9,3 %). Серед основних експортних товарів були: проводи ізольовані (24,0 % від загалу), меблі для сидіння (11,4 %), інші меблі та їх частини (3,3 %).

Зовнішньоекономічну діяльність у січні-жовтні 2019 року здійснювали понад 5 тис. суб’єктів господарювання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!